• 12
  • ФЕВ

Тренінг від FujiFilm Corporation

5-6 лютого 2019 року в Медичному Центрі Святої Параскеви у м. Львів відбувся тренінг на тему «Репроцесінг ендоскопів FujiFilm 700 серії, 500 серії, дуендоскопів, бронхоскопів та ультразвукових ендоскопів» для медичних сестер. 

Обов’язком кожної медсестри ендоскопічного відділення є контроль за виконанням усіх стандартів дезинфекції, так як від цього залежить здоров’ я та безпека пацієнта. На жаль, цьому приділяється не так багато уваги як хотілося б. Саме тому було вирішено організувати цей захід, на якому медсестри мали змогу більш детально познайомитись з:

– особливістю побудови ендоскопів різних типів та видів;

– алгоритмами очистки і дезінфекції відеоендоскопів різних типів;

– особливостями догляду, миття та правилами обслуговування ендоскопічного обладнання, які забезпечують профілактику пошкоджень і виходу з ладу ендоскопів;

та відпрацювати отримані знання на практиці.

Захід став доброю нагодою для медичних сестер з України та не тільки, зібратися разом та обговорити спільні проблеми та шляхи подолання недоліків в роботі.

Дякуємо представникам FujiFilm Сергію Селезньову та Даніелі Шрьодер за  проведення тренінгу. В подальшому ми плануємо співпрацювати з нашими західними колегами та систематично проводити такі навчання для лікарів та медичних сестер.